بهترین Tyvek کیف لوازم آرایشی و بهداشتی

بهترین Tyvek کیف لوازم آرایشی و بهداشتی

حجم: سفارشی; رنگ: سفارشی; رعد و برق: رعد و برق نایلون، و غیره؛ جنس: Tyvek; بسته بندی: 1 قطعه در هر کیسه ص 50 کیسه در هر کارتن.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

tyvek bag.png

بهترین Tyvek مشخصات کیف لوازم آرایشی و بهداشتی:

ما کیف لوازم آرایشی و بهداشتی بهترین tyvek پیچ و تاب و مدرن بر ما سایه ها کلاسیک، با قابلیت ارسال تجدید هستند. برای بیش از اصول اولیه این کیف لوازم آرایشی و بهداشتی بهترین tyvek دارای بطری برس و تمام دنده دختر خود را! زیبا و عملی — که ترکیب برنده به ما می رسد.

تعجب که چگونه برای حفظ آرایش خود را در جاده مرتب برس? بیشتر تعجب می کنم که این مورد باهوش فضای برای نه دست دارد و آنها را جدا از بقیه لوازم آرایشی خود را نگه می دارد.

مارک کیف لوازم آرایشی و بهداشتی

مارک را تشکیل می دهند کیسه

آرایش مارک کیف

آرایش مارک کیف

ایجاد آثار هنری ساخته شده با Tyvek

Printmakers هنرمندان انتزاعی مجسمه سازان لباس طراحان طلا و جواهر طراحان و دیگر افراد خلاق الهام گرفته و قدرت با استفاده از Tyvek هنر.  استناد به ترکیبی از خواص است که ارائه می دهد Tyvek — مانند بافت منحصر به فرد آن دوام برتر نسبت به کاغذ و پارچه مانند انعطاف پذیری — برای کمک به آنها در سند چشم انداز خلاق خود را به زندگی به ارمغان بیاورد.Hot Tags: tyvek بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی، کیسه چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی
پرس و جو